www.Lederhaus.de, Sonnenwall 69, 47051 Duisburg, Duitsland
Tel: +49 203 518860-0, Fax: +49 203 518860-29
Stand: 18.11.2018

Gambeson 

uit onze werkplaats

 

Randolf


Gambeson - Jas met halve mouwen
 Overlangs doorgestikt
 Bovenleder: Waterbuffel
 Ademende bekleding, binnenvoering katoen
 Gesloten met riemen
 Op wens decoraties op de voorkant en mouwen

   

Prijs bruto
BeschrijvingKleurArt-Nr.€/1
Maat M - Lzwart98181659,00
Maat M - Lbruin98182659,00
Maat XL - XXLzwart98191699,00
Maat XL - XXLbruin98192699,00
In ruit gestikt9819915,00
Klinknagel versieringantiek silver9819850,00
Klinknagel versieringantiek messing9819650,00
Extra: lange mouwenzwart9819525,00
Extra: lange mouwenbruin9819725,00

Lederen hemd Saltimo

Gambeson-Riemen

Riemsluiting voor Randolf en Revason

Metaalbeslag ō 22mm
voor Randolf en Revason

Revason


Gambeson - Vest
 Overlangs of geruit doorgestikt
 Bovenleder: Waterbuffel
 Ademende bekleding, binnenvoering katoen

   

Prijs bruto
BeschrijvingKleurArt-Nr.€/1
Maat M - Lzwart98151349,00
Maat M - Lbruin98152349,00
Maat XL - XXLzwart98161389,00
Maat XL - XXLbruin98162389,00
Klinknagel versieringantiek nikkel9817135,00
Klinknagel versieringantiek messing9817235,00

zum Kopf / Inhalt